O mně

Ing. Michal Machala (ročník 1983)

Po ukončení studia ČVUT - fakulty strojní  v roce 2007 jsem nastoupil jako výrobní inženýr do nadnárodní společnosti zabývající se výrobou a montáží dílů pro automobilový průmysl. Toto prostředí plné stresu se podepsalo na fyzickém zdraví, což byla hlavní motivace ke studiu TČM a Tuina masáží. Následovala cesta k harmoničtějšímu zdrav. stylu a změně životních priorit. Jsem ženatý, otcem dvou dětí.

Masážím se věnuji od r. 2017 ve svém volném čase, nad rámec plného pracovního úvazku. To vytváří prostor pro jedinečný přístup, ve kterém je prioritou spokojenost vás klientů, nikoliv výše vydělané částky.

Z výše uvedeného vyplývá moje omezená kapacita, výhodou je ale pro vás možnosti dostat se na masáž v odpoledních a večerních hodinách.

Mým cílem není poskytovat masérské služby v rozsahu klasických masážních salónů (to není z časových důvodů zkrátka možné), ale podělit se o léčebný dotyk s lidmi, kteří si ke mně najdou cestu a nemohou si zpravidla dovolit na masáž přijít jindy, než večer, případně platit plnou cenu většiny maserů.

Nabízím tedy specifickou kombinaci nabídky masáží v odpoledních a večerních hodinách (vč. mobilní masáže) s možností individuálně upravit cenu tak, aby to bylo pro klienty finančně únosné. Peníze by neměly být překážkou, pokud terapii potřebujete a jste ochotni na sobě pracovat.

A proč člověk, který nepotřebuje peníze z masáží se jim i tak věnuje?

Motivací je radost z činnosti samotné. Je to dar, kterým lze ostatním ulevit od bolesti těla, duše, strastí života, získat nový pohled na události každého všedního dne. A sdílená radost, je dvojnásobná radost! 

Prosím respektujte časy objednání, dáte tím najevo, že si vážíte času Vašeho i času maséra (vč. jeho rodiny). Většina lidí s tím nemá problém, prosím, buďme vzájemně k sobě laskaví a dostavte se včas :-).

Těším se na Vás!


Na závěr ještě poděkování člověku, bez kterého by vaše masáže nemohly být poskytovány.

Tímto bych rád také poděkoval Jitce Nagyové, diky které se masérovi v r. 2020 otevřely dveře k rozšíření možnosti pomáhat nejen rodině, ale také vám, širší veřejnosti. Najdete v ní inspirující osobnost, která vám do začátku předá vše, co je k masážím potřeba. 

Jitko, Děkuji!


Přehled absolvovaného studia:

2016 začátek studia 1. školy Tradiční čínské medicíny (teoretické základy TČM), 200h

2017 studium oboru čínských tlakových masáží TUINA 1, Andao Institute, 87h

2019 kurz Zuliao - reflexní masáž plosky nohy, Andao Institute, 22h

2019 kurz Songjin liaofa -masáž šlachosvalových drah (fascií), Andao Institute, 28h

2020 absolvovování rekvalifikačního masérského kurzu, Bc.Jitka Nagyová, 150h

2020 - Studium oboru čínských tlakových masáží TUINA 2, Andao Institute, 116h

2023 - nyní studium oboru čínských tlakových masáží TUINA 3 ("energetická Tuina")

Postgraduální vzdělání v TČM

2017 Děti a jejich léčba dle TČM Mudr. Vančuříková, 8h

2017 Praktická léčba yinxue čínskou medicínou, MUDr. Vančuříková, V. Lukeš, Ing. K.Šimonovský, 8h

2017 Praktická léčba Qixue čínskou medicínou, MUDr. Vančuříková, V. Lukeš, Ing. K.Šimonovský, 8h

2017 Praktická léčba Yangxue čínskou medicínou, MUDr. Vančuříková, V. Lukeš, Ing. K.Šimonovský, 8h